8-D Hatirasi Sitesi Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8-D Hatirasi Sitesi Paylaşım Platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En İyi Para Kasma YerLeri BuyRuN..

YazarMesaj
By_Morting
Admin
Admin
By_Morting

En İyi Para Kasma YerLeri BuyRuN.. Empty
MesajKonu: En İyi Para Kasma YerLeri BuyRuN..   En İyi Para Kasma YerLeri BuyRuN.. Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 9:51 pm

1. Lycan , Loup-Group,Dire Wolf,Dark Eyes
Bunun Nedeni İçinden Çıkan +8 itemleri Biriktir Userler + basarken
Yakmalık İtem Arayacaklardır Sende bir Yerde Pazar Kurar Rahatça Satarsın

2.Belluga Villagedeki 100 k Lık Cardinal Görevi Sınırsız

3.Görev İtemleri Kasarak Görev İtemini Satarak Kazanırsın

4.+70sen Boroo vb. Büyük Canavarlardan Artık yeni Droplar Koyulmus Shell falan , Fp Onları Biriktirip + Basarak Yada Onlardan Planitum Premium varsa en azından 1.5 k para qeLmektedir

5.46 Görevi Burning Skelton Kesiyorsunuz Buqta Kalmış (Bu oyun Kurallarına Aykırı ama Yapan Yapıyor)

6.+60 Priest Pot Yapıp Satarak

7.Boss Kesip İtem Düşürtüp Satarak(Bakın Size Bir Tüya Verecem Ben Hergün sabah Yapıyorum : Serverinizin sabah kalkın bir ataker charınız olsun Moradondaki : Eski Dts,Eski Skleton Knight , Eski Marcidons,Eski Ape Gibi Bölgelerde Eski Dts:Hyde,Antares ,Eski Skleton Knight:Kekurikaka,Eski Marcidons:Hyde,Eski Ape:Antares Ben Hergün gece ress atılıyor buralarda user Olmuyor sabahları buralara Gidip Küçük Bosslardan item Çıkartıp Satıyorum)

8.Forgetten Temple (Yeşil ve Mavi kutu)

9.Border Defans War

10.+5 Cleaver Kasacaksın Bellugada Git Sürekli Lard Orc Kes Milletin Yeni Gb Kasma YeridiR.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana Smile

En İyi Para Kasma YerLeri BuyRuN..
1 sayfadaki 1 sayfası